„OnePlus“ greitai tapo populiariu pavadinimu TWS ausinių erdvėje, o „Nord“ serija siūlo unikalų dizainą ir puikų garsą už nebrangų. Tačiau išleidusi visiškai naują „OnePlus Nord Buds 3“, bendrovė žengė žingsnį atgal link tradicinio ausinių dizaino. Dabar lieka klausimas: ar „OnePlus“ padarė teisingą žingsnį? Ir ar „Buds 3“ verti jūsų pinigų? Išbandžius juos savaitę, manau, kad atsakymas yra teigiamas. Išsamioje „OnePlus Nord Buds 3“ apžvalgoje sužinokite kodėl.
„OnePlus Nord Buds 3“ apžvalga
Santrauka
„OnePlus Nord Buds 3“ siūlo didelę vertę, jei esate boso galvutė. Nors jiems trūksta ausies aptikimo ir juos reikia šiek tiek pritaikyti, kad būtų pasiektas geriausias garsas, jie vis tiek yra geras pasirinkimas.
„OnePlus Nord Buds 3“ apžvalga: dizainas ir patogumas
„Buds 3“ atrodo taip pat, kaip ir jo didesnis brolis „Buds 3 Pro“. Ausinės yra aptakios, minimalistinio dizaino ir komplektuojamos su ovalo formos įkrovimo dėklu. Nors kai kurie gali ginčytis, kad ankstesnės „Nord“ ausinės atrodė išskirtinesnės, man patinka tabletės formos dėklai, nes juos galima atidaryti viena ranka. Laimei, „OnePlus“ korpuso apačioje taip pat yra fizinis susiejimo mygtukas, todėl susiejimo procesas tampa sklandus.
Kalbant apie ilgaamžiškumą, juodas korpuso variantas turi metalinę apdailą, kuri puikiai išliko mano bandymuose. Nors ausinių nepavadinčiau tvirtomis, jos gali atlaikyti nemažą susidėvėjimą.
Pereinant prie pačių ausinių, išbandžiau daug belaidžių ausinių, todėl patogumas visada kelia susirūpinimą, ypač kai jas nešiojate ilgai. Lengvas Buds 3 dizainas tikrai padeda šiuo klausimu. Jie ilgą laiką tvirtai laikėsi mano ausyse, nereikalaujant nuolatinio koregavimo. Tačiau vienas trūkumas yra matinė pumpurų tekstūra. Įkišus juos į ausis ir perbraukus pirštais per jas, gali kilti aštrus, nemalonus garsas.
„OnePlus Nord Buds 3“ apžvalga: valdikliai ir programa
TWS ausinių valdikliai visada yra mišri nugarėlė, kai kurios veikia gerai, o kitos praktiškai reikalauja, kad naudotojai sumuštų ausines. Laimei, su „OnePlus Nord Buds 3“ nesusidūriau su tokia problema, nes valdikliai yra intuityvūs ir lengvai naudojami. Vienu paspaudimu bus paleista / pristabdyta muzika, dukart palietus galite pereiti prie kito ar ankstesnio takelio ir netgi galite suaktyvinti balso padėjėjus arba žaidimo režimą. Be to, galite paliesti ir palaikyti, kad perjungtumėte ANC režimus, ir ilgai paspausti, kad padidintumėte arba sumažintumėte garsumą.
„HeyMelody“ kompanioninė programa taip pat siūlo keletą naudingų funkcijų. Galite pasirinkti iš skirtingų garso profilių arba sukurti individualų, reguliuodami ekvalaizerį. Žemųjų dažnių entuziastams yra žemųjų dažnių stiprinimo parinktis, o žaidėjai gali naudoti mažos delsos žaidimo režimą.
Tačiau geriausia „OnePlus Nord Buds 3“ savybė yra dviguba jungtis. Tai leidžia susieti ausines su dviem įrenginiais vienu metu ir perjungti juos. Sujungiau pumpurus su „MacBook“ ir „Pixel 6 Pro“, o patirtis buvo sklandi.
„OnePlus Nord Buds 3“ apžvalga: garso kokybė ir ANC
Pažvelkime į bet kurios ausinių apžvalgos esmę – garso kokybę. Aš išbandžiau ausines tokiuose takeliuose kaip Oksitocinas, Paskutinis Kalėdosir Skyfallo kokybė apskritai buvo gana gera, su aiškiu vokalu ir šiek tiek sunkiu bosu. Deja, kaip ir kitose ausinėse, garsas buvo šiek tiek purvinas su neaiškiais viduriais. Nepaisant to, „Buds 3 Pro“ skambėtų puikiai, jei esate vidutinis klausytojas.
Tačiau, jei nesate tokio, kaip aš, numatytojo žemųjų dažnių garso profilio gerbėjas, ekvalaizerio koregavimas yra tinkamas būdas. Aš pakoregavau keletą nustatymų (ekrano kopija žemiau), o kai sureguliavau, man patiko garso išvestis. Vidutinės ir aukštumos buvo aiškiai matomos, todėl viskas nuo popmuzikos hitų iki podcast'ų skamba puikiai.
„Buds 3“ taip pat naudojau darbo skambučiams, ir jie veikė gerai. Mano balsas skambėjo natūraliai, o iš kito galo nesulaukiau jokių nusiskundimų.
Tačiau vienas stebinantis „Buds 3“ trūkumas yra ausies aptikimo funkcija, kurią sudaro net pigesnės ausinės, tokios kaip „vivo TWS 3e“. Tai reiškė, kad turėjau rankiniu būdu pristabdyti muziką kiekvieną kartą, kai išimdavau ausines, nes kitu atveju jos toliau grotų per mano grojaraštį.
ANC našumas
Aktyvus triukšmo slopinimas (ANC) yra pagrindinė šios kainos savybė, o „Buds 3“ 32 dB ANC atlieka tvirtą darbą. Jie puikiai pasirodė įvairiose aplinkose, pavyzdžiui, važiuojant į darbą ir atgal arba einant per judrią minią. Tačiau, kaip ir dauguma ausinių, jos kovoja su aukštu triukšmu – tai yra įprastas iššūkis.
Baterijos veikimo laikas ir įkrovimas
„Buds 3“ akumuliatoriaus veikimo laikas yra dar vienas akcentas. Atliekant bandymus, aš turėjau maždaug 9 valandas klausymosi, kai įjungtas ANC, o tai iš tikrųjų yra daugiau nei teigia „OnePlus“. Dėklas įkrovė ausines tris kartus, todėl iš viso grojo apie 30 valandų.
Kaip ir tikėtasi iš „OnePlus“, „Buds 3“ palaiko greitą laidinį įkrovimą. 10 minučių įkrovimas man suteikė maždaug 11 valandų atkūrimo, nors tam naudojau greito įkrovimo plytą.
Verdiktas
Kaina Rs. 2 299, „OnePlus Nord Buds 3“ yra puiki vertė, jei mėgstate žemuosius dažnius. Nors jiems trūksta ausies aptikimo ir juos reikia šiek tiek pritaikyti, kad būtų pasiektas geriausias garsas, jie vis tiek yra geras pasirinkimas. Jei ieškote šio kainų segmento TWS ausinių, OnePlus Nord Buds 3 tikrai verta pagalvoti.